Ankieta: „Powrót Do Płodności Po Porodzie”

Szanowne Panie,

Woman Kissing the Top of a Baby's Head (3-6 Months)Zwracam się do do Was z ogromną prośbą o pomoc w przygotowaniu materiału badawczego do pracy naukowej dotyczącej zależności tempa powrotu potencjalnej płodności/pierwszej miesiączki po porodzie a karmieniem piersią, wywiadem lekarskim oraz tzw. tłem socjoekonomicznym. Badanie obejmuje też zakres stosowania rożnych metod planowania rodziny.

Badanie składa się z:

  1. Ankiety anonimowej;
  2. Comiesięcznego raportu dotyczącego różnych elementów badania tj. zależności czasu wystąpienia pierwszego krwawienie po porodzie a sposobu karmienia dziecka, wraz z licznymi zmiennymi, np. ilością porodów, sposobem rozwiązania, wiekiem, smoczkiem itp. Część elementów w raporcie stanowi pytania otwarte, o dobrowolnej możliwości odpowiedzi.

Ponadto dołączamy ulotkę o zasadach powrotu płodności po porodzie:

Powrót Do Płodności Po Porodzie

link do strony www.psnnpr.com, gdzie można zapoznać się teoretycznie z zasadami samoobserwacji biomarkerów płodności po porodzie.

Proponujemy możliwość konsultacji i nauki praktycznej samoobserwacji w gabinecie Profamilia 2000 – kontakt dr Ewa Krystosik, nauczyciel metody angielskiej, telefon: 507878372.

Ogromnie zależy mi na zebraniu jak największej ilości materiału, nie wykluczam możliwości częściowo wstecznego wypełnienia ankiet. Jeśli Panie znają osoby, które mogłyby również uczestniczyć w badaniu, będę ogromnie wdzięczna za przekazanie im materiałów.

Będą się z Paniami kontaktować co pewien czas emailowo osoby, które podjęły się współpracy ze mną w zakresie opracowania materiału.

W razie pytań proszę kontaktować się z bezpośrednio ze mną:

Ewa Ślizień-Kuczapska, email: profamilia2000@poczta.onet.pl.