ks. Grzegorz Mazur – poradnictwo duchowe

Kontakt:
DuchowaPasja@gmail.com (w czasie pandemii tylko online)


Pomaganie ludziom stało się moją pasją, kiedy odkryłem, że Bóg też taką pasję w sobie ma. Rozwijanie relacji z Nim to życie z pasją! Zapraszam Cię do niej!

Ks. dr Grzegorz Mazur, święcenia kapłańskie przyjął w 2003 r. Studiował m.in. w Instytucie Bioetyki przy Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie oraz w Instytucie Kennedy’ego na Uniwersytecie Georgetown. Absolwent studiów doktoranckich w Instytucie Nauk o Rodzinie przy Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie (obronił się w 2008 r.). Od wielu lat pracuje z małżeństwami i rodzinami, m.in. jako prelegent, spowiednik oraz towarzysz (kierownik) duchowy. Służy pomocą w szerokim spektrum zagadnień etycznych i duchowych.

Przykładowe tematy etyczne:

odpowiedzialne rodzicielstwo, aborcja, antykoncepcja, NPR, in vitro, utrata dziecka (również przed narodzeniem), adopcja, stany terminalne, uporczywa terapia, śmierć.

Przykładowe tematy duchowe:

rozeznawanie życiowej drogi (powołania), płodność Bożej łaski w ludzkich wyborach i czynach, uzdrawianie zranień, dylematy sumienia oraz uczuć, wychowanie do wolności i szczęścia, przeżywanie strat (w tym żałoby po
bliskich).